Mladší dorostenky

podzim 2018 - 9. kolo - rozpis
H.Brod - Házená Mělník 32 : 14
HC Plzeň - DHK Pardubice 34 : 30
Slavia VŠ Plzeň - TJ Sokol Bělá 38 : 14
Háje B - Písek 22 : 27
TJ Turnov - FK Hvězda Cheb 12 : 28
podzim 2018 - 10. kolo - rozpis
FK Hvězda Cheb - Slavia VŠ Plzeň 20 : 17
TJ Sokol Bělá - Háje B 11 : 38
Lázně Kynžvart - HC Plzeň 22 : 18
DHK Pardubice - TJ Turnov 39 : 13
Házená Mělník - Písek 19 : 33
podzim 2018 - 11. kolo - rozpis
HC Plzeň - H.Brod 20 : 20
Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice 26 : 29
Háje B - FK Hvězda Cheb 28 : 22
Písek - TJ Sokol Bělá 42 : 9
TJ Turnov - Lázně Kynžvart 18 : 36
jaro 2019 - 12. kolo - rozpis
Házená Mělník - TJ Sokol Bělá 25 : 16
Háje B - DHK Pardubice 29 : 25
TJ Turnov - H.Brod 23 : 27
Slavia VŠ Plzeň - Lázně Kynžvart 13 : 27
Písek - FK Hvězda Cheb 26 : 16
jaro 2019 - 13. kolo - rozpis
FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Bělá 32 : 17
Lázně Kynžvart - Háje B 29 : 18
H.Brod - Slavia VŠ Plzeň 33 : 23
HC Plzeň - Házená Mělník 33 : 17
DHK Pardubice - Písek 27 : 28
jaro 2019 - 14. kolo - rozpis
TJ Turnov - HC Plzeň 8 : 20
TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice 21 : 39
Háje B - H.Brod 22 : 24
Písek - Lázně Kynžvart 21 : 19
Házená Mělník - FK Hvězda Cheb 27 : 37
jaro 2019 - 15. kolo - rozpis
H.Brod - Písek 18 : 20
Lázně Kynžvart - TJ Sokol Bělá 40 : 17
TJ Turnov - Házená Mělník 16 : 27
HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň 32 : 20
DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb 1.5. 13:00
jaro 2019 - 16. kolo - rozpis
FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart 25 : 27
Házená Mělník - DHK Pardubice 17 : 34
TJ Sokol Bělá - H.Brod 21 : 48
Slavia VŠ Plzeň - TJ Turnov 29 : 12
Háje B - HC Plzeň 18 : 27
jaro 2019 - 17. kolo - rozpis
H.Brod - FK Hvězda Cheb 34 : 22
Lázně Kynžvart - DHK Pardubice 31 : 22
TJ Turnov - Háje B 18 : 27
HC Plzeň - Písek 23 : 25
Slavia VŠ Plzeň - Házená Mělník 32 : 18
jaro 2019 - 18. kolo - rozpis
Písek - TJ Turnov nezadáno
Háje B - Slavia VŠ Plzeň 30 : 24
TJ Sokol Bělá - HC Plzeň 16 : 36
Házená Mělník - Lázně Kynžvart 17 : 36
DHK Pardubice - H.Brod 30 : 31
jaro 2019 - 19. kolo - rozpis
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá 27.4. 15:00
HC Plzeň - FK Hvězda Cheb 27.4. 16:30
H.Brod - Lázně Kynžvart 28.4. 12:00
Slavia VŠ Plzeň - Písek 28.4. 14:00
Háje B - Házená Mělník 1.5. 14:00
jaro 2019 - 20. kolo - rozpis
FK Hvězda Cheb - TJ Turnov 4.5. 10:30
TJ Sokol Bělá - Slavia VŠ Plzeň 4.5. 13:00
Házená Mělník - H.Brod 4.5. 14:00
DHK Pardubice - HC Plzeň 5.5. 13:00
Písek - Háje B 5.5. 17:00
jaro 2019 - 21. kolo - rozpis
HC Plzeň - Lázně Kynžvart 11.5. 11:30
Háje B - TJ Sokol Bělá 11.5. 13:00
TJ Turnov - DHK Pardubice 11.5. 14:00
Slavia VŠ Plzeň - FK Hvězda Cheb 12.5. 14:00
Písek - Házená Mělník 12.5. 17:00
jaro 2019 - 22. kolo - rozpis
Lázně Kynžvart - TJ Turnov 5.5. 13:00
FK Hvězda Cheb - Háje B 18.5. 10:30
H.Brod - HC Plzeň 18.5. 12:00
TJ Sokol Bělá - Písek 18.5. 13:00
DHK Pardubice - Slavia VŠ Plzeň 19.5. 13:00

Tréninky

    pondělí 17,30 hod - 19,00 hod hala Gymnázia J. Palacha

    středa 17,30 hod - 19,00 hod hřiště ISŠT

    pátek 17,30 hod - 19,00 hod hřiště ISŠT

Realizační tým

    Renata Vondráčková - trenér licence C

    Stanislav Kotek - vedoucí družstva

    Michal Hrdlička - asistent trenéra

    email: mldz@hazenamelnik.cz