Mladší dorostenky

Pozvánka

podzim 2018 - 9. kolo - rozpis
H.Brod - Házená Mělník 32 : 14
HC Plzeň - DHK Pardubice 34 : 30
Slavia VŠ Plzeň - TJ Sokol Bělá 38 : 14
Háje B - Písek 22 : 27
TJ Turnov - FK Hvězda Cheb 12 : 28
podzim 2018 - 10. kolo - rozpis
FK Hvězda Cheb - Slavia VŠ Plzeň 20 : 17
TJ Sokol Bělá - Háje B 11 : 38
Lázně Kynžvart - HC Plzeň 22 : 18
Házená Mělník - Písek 19 : 33
DHK Pardubice - TJ Turnov 39 : 13
podzim 2018 - 11. kolo - rozpis
HC Plzeň - H.Brod 20 : 20
Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice 26 : 29
Háje B - FK Hvězda Cheb 28 : 22
Písek - TJ Sokol Bělá 42 : 9
TJ Turnov - Lázně Kynžvart 18 : 36
jaro 2019 - 12. kolo - rozpis
Házená Mělník - TJ Sokol Bělá 23.2. 12:00
Háje B - DHK Pardubice 23.2. 13:00
TJ Turnov - H.Brod 23.2. 14:00
Slavia VŠ Plzeň - Lázně Kynžvart 23.2. 18:00
Písek - FK Hvězda Cheb 24.2. 17:00
jaro 2019 - 13. kolo - rozpis
FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Bělá 2.3. 10:30
Lázně Kynžvart - Háje B 2.3. 14:00
H.Brod - Slavia VŠ Plzeň 2.3. 14:00
DHK Pardubice - Písek 3.3. 13:00
HC Plzeň - Házená Mělník 3.3. 13:30
jaro 2019 - 14. kolo - rozpis
Házená Mělník - FK Hvězda Cheb 9.3. 12:00
TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice 9.3. 15:00
TJ Turnov - HC Plzeň 9.3. 15:00
Háje B - H.Brod 10.3. 10:00
Písek - Lázně Kynžvart 10.3. 11:00
jaro 2019 - 15. kolo - rozpis
H.Brod - Písek 16.3. 10:00
Lázně Kynžvart - TJ Sokol Bělá 16.3. 14:00
TJ Turnov - Házená Mělník 16.3. 16:00
HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň 16.3. 16:30
DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb 17.3. 15:00
jaro 2019 - 16. kolo - rozpis
FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart 30.3. 10:30
Házená Mělník - DHK Pardubice 30.3. 12:00
TJ Sokol Bělá - H.Brod 30.3. 13:00
Slavia VŠ Plzeň - TJ Turnov 31.3. 14:00
Háje B - HC Plzeň 31.3. 16:30
jaro 2019 - 17. kolo - rozpis
H.Brod - FK Hvězda Cheb 6.4. 12:00
TJ Turnov - Háje B 6.4. 14:00
Lázně Kynžvart - DHK Pardubice 6.4. 14:00
HC Plzeň - Písek 7.4. 09:00
Slavia VŠ Plzeň - Házená Mělník 7.4. 14:00
jaro 2019 - 18. kolo - rozpis
TJ Sokol Bělá - HC Plzeň 13.4. 13:00
Háje B - Slavia VŠ Plzeň 13.4. 13:00
Házená Mělník - Lázně Kynžvart 13.4. 16:00
DHK Pardubice - H.Brod 14.4. 13:00
Písek - TJ Turnov 14.4. 17:00
jaro 2019 - 19. kolo - rozpis
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá 27.4. 15:00
HC Plzeň - FK Hvězda Cheb 27.4. 16:30
H.Brod - Lázně Kynžvart 28.4. 12:00
Slavia VŠ Plzeň - Písek 28.4. 14:00
Háje B - Házená Mělník 28.4. 16:30
jaro 2019 - 20. kolo - rozpis
FK Hvězda Cheb - TJ Turnov 4.5. 10:30
TJ Sokol Bělá - Slavia VŠ Plzeň 4.5. 13:00
Házená Mělník - H.Brod 4.5. 14:00
DHK Pardubice - HC Plzeň 5.5. 13:00
Písek - Háje B 5.5. 17:00
jaro 2019 - 21. kolo - rozpis
HC Plzeň - Lázně Kynžvart 11.5. 11:30
Háje B - TJ Sokol Bělá 11.5. 13:00
TJ Turnov - DHK Pardubice 11.5. 14:00
Slavia VŠ Plzeň - FK Hvězda Cheb 12.5. 14:00
Písek - Házená Mělník 12.5. 17:00
jaro 2019 - 22. kolo - rozpis
Lázně Kynžvart - TJ Turnov 5.5. 13:00
FK Hvězda Cheb - Háje B 18.5. 10:30
H.Brod - HC Plzeň 18.5. 12:00
TJ Sokol Bělá - Písek 18.5. 13:00
DHK Pardubice - Slavia VŠ Plzeň 19.5. 13:00

Tréninky

    pondělí 17,30 hod - 19,00 hod hala Gymnázia J. Palacha

    středa 17,30 hod - 19,00 hod hřiště ISŠT

    pátek 17,30 hod - 19,00 hod hřiště ISŠT

Realizační tým

    Renata Vondráčková - trenér licence C

    Stanislav Kotek - vedoucí družstva

    email: mldz@hazenamelnik.cz