Mladší dorostenci

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis
Loko Louny - Dukla B 33 : 37
TJ Sokol Úvaly - HK Baník Most 25 : 36
ElektroPraga Jablonec - Sokol Vršovice 35 : 23
Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice 36 : 23
Třeboň - Házená Mělník 37 : 25
1.HC Pardubice - HBC Strakonice 25.11. 15:30
Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly 31 : 26
Házená Mělník - HK Baník Most 31 : 36
Lokomotiva Vršovice - ElektroPraga Jablonec 31 : 35
Sokol Vršovice - Loko Louny 23 : 32
Dukla B - 1.HC Pardubice 2.12. 18:00
Třeboň - Sokol Šťáhlavy 24 : 26
Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis
TJ Sokol Úvaly - Dukla B 37 : 37
ElektroPraga Jablonec - Třeboň 34 : 26
Sokol Šťáhlavy - Házená Mělník 38 : 30
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice 34 : 27
1.HC Pardubice - Sokol Vršovice 9.12. 15:30
HK Baník Most - HBC Strakonice 32 : 28
Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice nezadáno
Loko Louny - Třeboň 23 : 33
Házená Mělník - HBC Strakonice 26 : 26
TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice 39 : 16
ElektroPraga Jablonec - Sokol Šťáhlavy 21 : 33
HK Baník Most - Dukla B 30 : 31
Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis
Třeboň - 1.HC Pardubice nezadáno
ElektroPraga Jablonec - Házená Mělník 27 : 33
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny 37 : 25
Dukla B - HBC Strakonice 26 : 26
Sokol Vršovice - HK Baník Most 22 : 35
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly 30 : 28
Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy nezadáno
Házená Mělník - Dukla B 40 : 34
TJ Sokol Úvaly - Třeboň 24 : 25
HBC Strakonice - Sokol Vršovice 30 : 18
HK Baník Most - Lokomotiva Vršovice 35 : 25
Loko Louny - ElektroPraga Jablonec 27 : 16
Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis
ElektroPraga Jablonec - 1.HC Pardubice nezadáno
Loko Louny - Házená Mělník 41 : 40
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly 34 : 25
Třeboň - HK Baník Most 31 : 26
Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice 27 : 40
Dukla B - Sokol Vršovice 39 : 20
Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis
1.HC Pardubice - Loko Louny nezadáno
HK Baník Most - Sokol Šťáhlavy 36 : 34
TJ Sokol Úvaly - ElektroPraga Jablonec 25 : 22
HBC Strakonice - Třeboň 25 : 23
Házená Mělník - Sokol Vršovice 32 : 29
Dukla B - Lokomotiva Vršovice 37 : 23
Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis
1.HC Pardubice - Házená Mělník nezadáno
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice 28 : 26
Třeboň - Dukla B 29 : 25
Loko Louny - TJ Sokol Úvaly 36 : 31
Lokomotiva Vršovice - Sokol Vršovice 28 : 30
ElektroPraga Jablonec - HK Baník Most 23 : 33
Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice nezadáno
Dukla B - Sokol Šťáhlavy 30 : 35
HBC Strakonice - ElektroPraga Jablonec 34 : 24
HK Baník Most - Loko Louny 30 : 26
Sokol Vršovice - Třeboň 22 : 37
Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice 39 : 21
Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis
1.HC Pardubice - HK Baník Most nezadáno
ElektroPraga Jablonec - Dukla B 34 : 37
Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice 10 : 0 k.
Třeboň - Lokomotiva Vršovice 24 : 23
Loko Louny - HBC Strakonice 27 : 33
TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník 28 : 24
Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis
HBC Strakonice - 1.HC Pardubice nezadáno
Sokol Vršovice - ElektroPraga Jablonec 26 : 32
HK Baník Most - TJ Sokol Úvaly 37 : 27
Házená Mělník - Třeboň 37 : 34
Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy 29 : 28
Dukla B - Loko Louny 37 : 29
Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis
1.HC Pardubice - Dukla B nezadáno
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 26 : 21
ElektroPraga Jablonec - Lokomotiva Vršovice 33 : 31
Sokol Šťáhlavy - Třeboň 24 : 18
Loko Louny - Sokol Vršovice 39 : 34
HK Baník Most - Házená Mělník 35 : 30
Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis
Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice nezadáno
HBC Strakonice - HK Baník Most 36 : 32
Třeboň - ElektroPraga Jablonec 30 : 27
Házená Mělník - Sokol Šťáhlavy 26 : 33
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny 32 : 35
Dukla B - TJ Sokol Úvaly 29 : 28

Tréninky

    pondělí 19,00 hod - 20,30 hod hala ISŠT 

    středa 17,30 hod - 19,00 hod hala ISŠT

    pátek 16,00 hod - 17,30 hod hala Gymnázia J. Palacha

Realizační tým

    Jakub Hrstka  - trenér licence B

    Jarmila Rosenkrancová - vedoucí družstva

    email: mldm@hazenamelnik.cz

    tel: +420 733 152 776