Mladší žákyně v čele Středočeského kraje

Družstvo mladších žákyň v podzimní části odehrálo zatím dva soutěžní turnaje. Úvodní měření sil proběhlo v Turnově, kde jsme se chtěli prezentovat aktivní obranou s rychlým přechodem do útoku, což se nám dařilo a děvčata se tak zcela zaslouženě třikrát radovala z vítězství a v jednom utkání jsme si body rozdělili s domácím Turnovem. V průběhu turnaje jsme využili krásného počasí a navštívili jsme zdejší lanový park, který si děvčata velmi užila. Celkově jsme domů odjížděli spokojeni s přístupem, výkony a prací celého kolektivu.

Druhý turnaj jsme pořádali u nás v Mělníku, ve sportovní hale Gymnázia Jana Palacha. Chtěli jsme navázat na první měření sil v Turnově a ještě zlepšit hru 1 na 1, jak v obraně, tak i v útoku a ukázat se v co nejlepším světle před domácími fanoušky. Toto se nám povedlo do puntíku splnit a kromě pár drobných výpadků a chybiček, které jsou v této kategorii normální, jsme se čtyřikrát radovali z vítězství a potvrdili jsme tak dobré výkony z prvního turnaje. Na skvělých výkonech se podílelo všech 16 hraček, které do turnaje zasáhly.

Aktuálně jsme se tak usadili na prvním místě tabulky Středočeského kraje s bilancí sedmi výher a jedné remízy. Holky musíme za dosavadní průběh podzimní části sezóny pochválit a samozřejmě nyní neusneme na vavřínech a budeme dál poctivě pracovat v tréninku, abychom se neustále zlepšovali. V současné době nemůžeme trénovat společně, ale nechceme jen ležet a čekat na gauči, proto holky dostaly individuální online tréninky, které doufáme poctivě doma třikrát v týdnu plní.

Tabulka soutěže

Autor: Realizační tým mladších žákyň